Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x

O nás

Milí ředitelé, učitelé, rodiče a děti,

 

představujeme Vám projekt Beru kroužky. Jde o zcela nový systém pořádání zájmových kroužků pro děti v českých školkách a školách. Dětem přináší originální, zábavné a kvalitní aktivity přímo v místě jejich školy za velmi dostupné ceny. Učitelům pak nabízí zajímavou formu přivýdělku. Stačí mít chuť a vést kroužek může jednoduše kterýkoliv učitel z jakékoliv školy. Veškeré potřebné informace, pomůcky, materiály a formality zajišťuje agentura Beru kroužky. Učitelé učí své kroužky a přinášejí radost všem dětem, které se přihlásí.

 

Agentura Beru kroužky patří do skupiny Crokidy Group, která má s pořádáním aktivit pro děti mnohaleté zkušenosti. Naše poslání je jednoduché, chceme se stát partnerem dětí, rodičů, školek a škol. Děláme vše s radostí a maximální péčí, abychom Vám, rodičům, pomohli. Pokud budeme přinášet úsměv dětem, kteří jsou vždy na konci našeho zákaznického řetězce, jistě budete spokojeni i Vy.

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
info@berukrouzky.cz
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT