Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Mateřské školky

Tanečky

Kroužek Tanečky je určen pro ty nejmenší děti, které mají rády pohyb a hudbu. Je koncipovaný jako soubor her s tanečními prvky, trénování motoriky a vnímáni hudby. Na začátku každé hodiny je protažení, které se opakuje každou hodinu, a děti už vědí, že jím bude lekce začínat. Poté následuje hra a zopakování toho, co se malí tanečníci naučili předcházející hodinu. Procházíme nejrůznější dětské tance, které jsou hravé a učí děti koordinaci a vnímání hudby. Během kurzu se naučíme krátkou sestavu, kterou postupně rozšiřujeme a opakujeme v průběhu jednotlivých lekcí. V hodinách také praktikujeme rytmická cvičení, která jsou pro děti velmi důležitá a pomáhají jim soustředit se. Tanečky jsou ideální pro všechny děti, které se rádi hýbou a tráví svůj čas v kolektivu. Skupina děti učí lepší komunikaci mezi sebou. Lekce přispívají k rozvoji pohybových možností, znalosti tanečních prvků a v neposlední řadě také vnímání hudby a rytmu.

POPIS LEKCE

Lekce jsou zahájeny zahřátím, které zpravidla probíhá formou plnění pokynů při lehkém běhu do kolečka. Následuje rozcvička, během které děti důkladně procvičí svalové partie a hlavně si osvojí zvyk se před každým delším pohybem rozhýbat. Po rozcvičce navazujeme výukou krátké sestavičky, která je po malých kouscích opakována do té doby, než jsou děti schopné ji za asistence lektorky předvést v celku. Lekce jsou prokládány tanečně pohybovými hrami, které svou zábavnou a hravou formou ozvláštňují podstatu samotného kroužku. V závěru lekce vždy opakujeme kratičkou sestavu a nakonec, před samotným protažením, za odměnu hrajeme dětmi zvolenou taneční hru.

 

Průbeh lekce

 • Zahřátí
 • Rozvička
 • Nácvik sestavy
 • Tanečně pohybové hry
 • Opakování sestavy
 • Protažení
 • Relaxace
PODMÍNKY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Věk: 3-7 let

 

Vybavení: veškeré vybavení bude dětem zapůjčeno

 

Výuka: 1x týdně 45 minut

 

Minimální počet dětí: 6

 

Prostory: třída / herna / dílna

CENÍK

Cena:

 • 159 Kč / lekce / dítě – při individuální platbě kroužku rodiči
 • 1 099 Kč / lekce – při paušální platbě za školku (max. 10 dětí)

 

Způsob úhrady:

 • individuální platba rodiči – pololetně převodem na účet
 • paušální platba – měsíčně na fakturu
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT