Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Pro děti

Výtvarný Box

Výtvarný Berubox je ideální pro holky, ale bude bavit určitě i kluky. Umělcem se může stát kdokoliv napříč jakýmkoliv věkem, přesto doporučujeme náš box pro děti ve věku od 5 do 12 let. Výtvarný box je zaměřený na rukodělné činnosti, které u dětí rozvíjí velmi důležitou jemnou motoriku. Díky Beruboxu budou moci děti i v domácím prostředí vyrábět z keramiky, naše speciální hlína se nemusí vypalovat, takže výrobek bude již za 3 dny připravený na domácí vernisáž. Ještě více kreativity budou moci projevit u výrobků z papíru a dalších hmot a látek. Spoustu další zábavy se skrývá v omalovánkách, pracovních listech a hrách. Nesmí chybět v dnešních dnech oblíbená challenge a malý dárek.

 

Výtvarný Box obsahuje veškerý potřebný materiál pro realizaci výrobků, her a cvičení. Dále může obsahovat některé vybavení. Základní pomůcky (například nůžky, pastelky, kladívko, ...) obsahem nejsou - potřebné pomůcky pro konkrétní box jsou uvedeny níže u aktuálního seznamu boxu.

 

Součástí Výtvarného Boxu je:


  • 3 keramické výrobky (speciální samotvrdnoucí keramická hlína)
  • 3 výtvarné výrobky
  • Omalovánky
  • Zábavné pracovní listy a kvízy
  • Hry
  • 1 challenge pro děti
  • Drobný dárek


Vhodný věk: 5+

Délka zábavy: cca 180 minut

Cena: 590 Kč


Objednávku můžete provést přes náš nový e-shop www.beruhracky.cz.
V případě zájmu o jakýkoliv Berubox nás neváhejte kontaktovat na email info@berukrouzky.cz nebo na telefon +420 775 600 308.

Boxy osobně rozvážíme, zasíláme poštou nebo je možné osobní převzetí na adrese Dobronická 1257, 148 25, Praha Libuš

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT