Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Pro děti

Kutilský Box

Kutilský Berubox je ideální pro kluky, ale bude bavit určitě i holky. Doporučený věk je od 5 do 12 let. Mladší děti budou potřebovat drobnou pomoc rodičů, ti starší jistě zvládnou vše samy. V každém kutilském boxu naleznete 3 samostatné výrobky. Oproti Univerzálnímu boxu jde o složitější výrobky, kde musí malí kutilové zapojit skutečnou práci s nářadím, jako je řezání, zatloukání nebo šroubování. Ale nebojte, vše je přizpůsobeno, aby to děti zvládly i v domácích podmínkách, kde ne každý má k dispozici dílnu. Spoustu další zábavy se skrývá v omalovánkách, pracovních listech a hrách. Nesmí chybět v dnešních dnech oblíbená challenge a malý dárek.

 

Kutilský Box obsahuje veškerý potřebný materiál pro realizaci výrobků, her a cvičení. Dále může obsahovat některé vybavení. Základní pomůcky (například nůžky, pastelky, kladívko, ...) obsahem nejsou - potřebné pomůcky pro konkrétní box jsou uvedeny níže u aktuálního seznamu boxu.

Ke Kutilskému boxu nabízíme možnost dokoupit základní nářadí: kladívko 49 Kč, šroubovák 39 Kč, kleště 49 Kč, pilka 69 Kč, svěrák 299 Kč, dětské pracovní rukavice 149 Kč

 

Součástí Kutilského Boxu je:

  • 3 kutilské výrobky (dřevěná hračka)
  • Omalovánky
  • Zábavné pracovní listy a kvízy
  • Hry
  • 1 challenge pro děti
  • Drobný dárek

 

Vhodný věk: 5+

Délka zábavy: cca 180 minut

Cena: 590 Kč


Objednávku můžete provést přes náš nový e-shop www.beruhracky.cz.
V případě zájmu o jakýkoliv Berubox nás neváhejte kontaktovat na email info@berukrouzky.cz nebo na telefon +420 775 600 308.

Boxy osobně rozvážíme, zasíláme poštou nebo je možné osobní převzetí na adrese Dobronická 1257, 148 25, Praha Libuš

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT