Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Učitelé

Malý kutil

Malý kutil je kroužek, kde si děti osvojují různé dovednosti z oblasti kutilství. Vy jako lektor od nás dostane vypracované metodiky pro každou lekci - vždy se vyrábí jiný výrobek. Z výrobků jmenujme např. ptačí budku, raketoplán, autíčko, meč apod. Lekce začíná představením výrobku, který se bude vyrábět a popisem konkrétních nástrojů, které budou během lekce použity. Po této úvodní části lektor dětem krok po kroku vysvětluje postup práce. Mezi jednotlivými kroky lektor obchází děti a pomáhá jim při práci, zároveň také dohlíží na bezpečnost.

 

Doba přípravy na kroužek?

Prostudování metodiky a návodu daného výrobku max. 15 minut.

 

Co od nás dostanete ?

  • Kompletní vybavení, které bude potřeba pro jednotlivé činnosti (pilky, vrtačky, vruty, šroubováky, kladiva, svěrák, lepenky, rychletuhnoucí lepidlo na dřevo, štětce, misky, smirkový papír, ochranné pomůcky - vyztužené podložky, rukavice, ubrus).
  • Veškerý materiál pro jednotlivé výrobky - dovezeme ho až k Vám do školy, baleno v papírové krabici. Jednotlivé výrobky budou rozděleny v igelitových taškách s popiskem výrobku.
  • Materiál na výrobky se skládá z různých velikostí prkýnek, lišt, latí, spojovacího materiálu (hřebíčky, šroubky, matky, vruty, vingly, panty, očka apod.) a různých speciálních materiálů jako plech, pěnový papír, sádra, plastový husí krk a jiné.
  • Metodickou přípravu, která zahrnuje celkem 50 výrobků, které můžete s dětmi vyrábět. Jednotlivé lekce obsahují detailní popis práce s dětmi na lekci, vše je doplněno fotografiemi postupu práce na výrobku.

 

Co potřebujete?

Šikovné ruce a chuť pracovat se dřevem.

 

Kolik platí rodiče za kroužek?

120 Kč / lekci (včetně materiálu), platba probíhá pololetně

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT