Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Aktuality

Infolinka denně do 22:00

Víme, že výběr kroužku pro Vaše děti je důležité rozhodnutí, ke kterému potřebujete co nejvíce informací. A také si uvědomujeme, že díky práci a jiným povinnostem se k řešení kroužků dostanete často až ve večerních hodinách. A právě proto jsme Vám během září k dispozici na naší infolince každý den až do 22:00, včetně víkendů.

Důležité informace se dozvíte ve "FAQ" níže nebo v detailech kroužků. A pokud budete chtít zjistit něco dalšího, jsme Vám k dispozici denně od rána do večera.

  • Kdy kroužky začínají
  • Většina kroužků v základních školách začíná na začátku školního roku v prvním říjnovém týdnu. Konkrétní termín máte uvedený v detailu kroužku v sekci „Termíny kurzu“.
    • Přihlašování na kroužek
    Pro přihlášení na kroužek využijte výhradně online formulář na našem webu. Vyplňte prosím veškeré údaje, je to důležité pro pozdější organizaci kroužku. Po odeslání formuláře dostanete na email potvrzující zprávu (pokud nedorazí, zkontrolujte složku Spam). Podrobné informace dostanete na zadaný email v průběhu září.
  • Platba kroužku
Po přihlášení na kroužek Vám zašleme fakturu s platebními údaji. Faktury zpracováváme ručně, takže se může stát, že Vám přijde až několik dní po přihlášení, nemusíte se tak bát, že nebudete na kroužek přijati, i když jste ihned přihlášku neuhradili. Platba hotově na lekci není možná.
  • Storno kroužku
Pokud se rozhodnete zrušit Vaši účast na kroužku, je nutné nás o tom informovat, a to písemně na email info@berukrouzky.cz. Potřebujeme mít přehled o počtu dětí z důvodu bezpečnosti a plánovaní pomůcek a materiálu. V opačném případě můžeme požadovat platbu celého kurzu. Děkujeme za pochopení.
  • Příchod na kroužek
Běžně lektor vyzvedává děti v družinách cca 10 minut před zahájením kroužku. Pokud to Vaše škola vyžaduje, předejte prosím v družině potvrzení, že dítě může na kroužek odejít. Pokud nejsou děti v družině, vyzvedává je lektor na vrátnici, ve vestibulu školy nebo na podobném centrálním místě školy cca 5 minut před zahájením kroužku. Některé školy mají speciální systém odchodu na kroužky nebo stanovené místo, kde se děti před kroužkem potkávají s lektorem, pak se prosím řiďte pokyny Vaší školy.
  • Co si vzít na kroužek
Na žádný náš kroužek si děti nemusí nosit nic speciálního, ani specifické oblečení. V případě pohybových kroužků však doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, u tvořivých kroužků je potřeba počítat s možností ušpinění, doporučujeme pracovní zástěrku, kterou si můžete objednat v přihlášce na kroužek. 

Nabídku kroužků naleznete ZDE.

Další aktuality
Otázky a odpovědi ke kroužkům
Kdy kroužek začíná, co si máte přinést nebo jak zaplatit? To vše se dozvíte zde.
Sleva až 36 % na kroužky ve š.r. 2023/24
Níže si můžete prohlédnout všechny slevové akce, které jsme pro Vás připravili na školní rok 2023/24. V minulých letech byla maximální sleva 10 %, pro letošní rok jsme Vám chtěli nabídnout více možností, maximální sleva se tak vyšplhala až na 36 %!
Aktivní město - příspěvky na kroužek
I ve školním roce 2023/24 můžete čerpat podporu na námi nabízené aktivity v rámci projektu Aktivní město a Darujeme kroužky dětem. Níže naleznete seznam příspěvků, které můžete čerpat a postup pro jejich uplatnění.
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT